* Stop bullying *

З 16 до 20 вересня проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в закладі освіти  з 16 до 20 вересня 2022 року було організовано та проведено ряд цікавих та корисних заходів, які спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві нульової толерантності до цього явища.
В початковій школі відбулися тренінгові заняття «Закони доброти»,  «Що треба робити, щоб світ став добрішим …» 
В класних колективах 5-11 класів  пройшли години спілкування на тему:  «Вчимося толерантному спілкуванню у сучасному освітньому середовищі»; конкурс малюнків «Зупинимо булінг разом!».
Для учнів 5-6 -х класів психолог школи Черній Ю.О. провела години спілкування з елементами тренінгу «Добро починається з тебе», дерево порад «Як зупинити булінг», гра «Ярлики» та розігрування ситуації.
Учні активно брали участь у всіх видах діяльності, висловлювали власне бачення розв'язання проблеми, розробили власну стратегію боротьби з булінгом та обмінялися позитивними порадами. А ще вчилися бути толерантними.
Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.

 

 14 вересня в Заставнівському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулася зустріч старшокласників із випускницею закладу освіти, головним юристом сектору "Заставнівське бюро правовоі допомоги" Чорномиз А.А., яка провела профілактичну бесіду "Запобігання та протидія проявам булінгу в шкільному середовищі"

Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти /детальніше.../

Кампанія "16 днів проти насильства" проводиться щорічно з 25 листопада до 10 грудня з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. З метою попередження насильницької моделі поведінки, засудження усіх проявів насильства серед учасників освітнього процесу в Заставнівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено виставку малюнків «Дій проти насильства»

Тиждень з протидії булінгу в школі

     З метою попередження насильницької моделі поведінки, випадків булінгу серед учасників освітнього процесу в закладі освіти з 27.09 по 01.10.2021 р. відбувся Всеукраїнський Тиждень з протидії булінгу.

      Проведено уроки відвертого спілкування з учнями «Що робити, коли тебе ображають», «Насильство в сім’ї»;  дискусійний клуб для старшокласників «Повага. Толерантність. Співпраця.». Здобувачі освіти  переглянули відео презентацію «Булінг в школі. Як його розпізнати?», відеофільми «Які в мене цінності», «Безпечна школа», «Закон про булінг». Проведено тематичні класні години, обговорення, перегляд презентацій на тему: «02 жовтня – Міжнародний день проти насилля», «Не мовчи, коли тебе ображають!», «Стоп булінг!».

       17 та 27 вересня старший інспектор сектору ювенальної поліції  Чернівецького районного управління поліції Маник І.І. провів профілактичну роботу та індивідуальні бесіди  з учнями 5 і 7 класів.

      Всі заходи проводилися з дотриманням санітарно-епідемічних вимог під час адаптивного карантину.

План проведення в Заставнівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів Всеукраїнського тижня з протидії булінгу /детальніше.../

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в Заставнівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів на 2021/2022 н.р. /детальніше.../

Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькування) в закладі освіти /детальніше.../

Булінг (цькування) /детальніше.../

Кібербулінг /детальніше.../

Шкільний булінг /детальніше.../

Головне в Законі "Про протидію булінгу" /детальніше.../

Хто і як відповідатиме за булінг в Україні? /детальніше.../

Протидія булінгу. Правила безпечної роботи в мережі Інтернет (для учнів 5-7(8) класів) /детальніше.../

Алгоритм дій у випадку проявів булінгу в закладі освіти /детальніше.../

Відповідальність за булінг /детальніше.../

Порядок реагування закладу освіти на випадки булінгу (цькування) /детальніше.../

Рекомендації педагогам /детальніше.../

Пам'ятка для батьків /детальніше.../

Пам'ятка здобувачам освіти /детальніше.../

Порядок подання заяви /детальніше.../

Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу в закладі освіти /детальніше.../

Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу в закладі освіти /детальніше.../

Порядок реагування закладу освіти на випадки булінгу (цькування) /детальніше.../

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) на 2020/2021 н.р. /детальніше.../

План проведення Тижня протидії булінгу (05-09.10.2020) /детальніше.../