* Інклюзивне навчання *

Майстер-клас новорічна іграшка своїми руками.

У вогнях ялиночка,

В новорічний час,

На гілках ялиночки

Тисячі прикрас.

Всі ми з нетерпінням очікуємо улюблене свято — Новий рік.
 Звичайно ж, головна прикраса цієї події — новорічна ялинка. Кожен намагається прикрасити зелену красуню яскраво та оригінально.
Останнім часом набирають популярності та дуже цінуються вироби, зроблені своїми руками.
Учителі та учні інклюзивної форми навчання нашого закладу створили дивовижні новорічні прикраси.
Новорічні іграшки своїми руками не тільки модно, креативно та душевно, а ще й заощаджує бюджет. Виготовлені вироби з гідністю послужать прикрасою будь-якої ялинки.
Саморобні іграшки несуть в собі багато позитивних емоцій, адже кожна з них пам'ятає дотик руки майстра.

Ми бажаємо Вам ніколи не забувати яскраві емоції, почуття радості та позитиву! Щасливого Нового року!

Організатори майстер - класу:
учитель- логопед- О.Д Вакарчук, практичний психолог -Ю.О. Черній, асистенти учителів: І С. Бойченюк, Г. В.Турецька, М. С. Левентир, шкільний бібліотекар -Н.Я. Дяківнич.


Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу.  Вечорниці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками та розвагами.

  Для учнів  з особливими освітніми потребами Заставнівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  проведено свято, під час якого відтворено обряди і звичаї  українських вечорниць, сповнені веселощів та жартів ворожіння. Діти декламували вірші, розгадували загадки, жартували, співали, ворожили, ліпили вареники та смакували ними.

     Кульмінацією свята стала гра «Калита», учасники якої  з великою радістю та бажанням намагалися дострибнути до калити і відкусити шматочок. Сюрпризом для учнів були іконки  Ангела Хранителя та солодкі подаруночки. Свято пройшло в щирій родинній атмосфері.

     Над підготовкою і проведенням  Андріївських вечорниць попрацювали асистенти вчителів Бойченюк І.М.,Турецька Г.В.,  Левентир М.С. Сіра А.В. , вчитель – логопед Вакарчук Л.Д., практичний психолог Черній Ю.О., вчитель українознавства Ковальчук Г.М. та бібліотекар закладу освіти  Дяківнич Н.Я.

Щороку 10 грудня у школах України відзначають День прав людини, встановлений Організацією Об’єднаних Націй з нагоди ухвалення Загальної декларації прав людини. От і в Заставнівському ЗЗСО з цього приводу було проведено тиждень прав людини. В рамках проведеного тижня асистентами вчителів, вчителем-логопедом та практичним психологом було організовано тренінг з дітьми з особливими освітніми потребами "Знай свої права дитино!". Під час проведення тренінгу діти розповідали про свої права та дізнались нову корисну інформацію. По закінченні зустрічі зробили спільну листівку з різнокольоровими відбитками долоньок на знак взаєморозуміння та взаємоповаги у суспільстві.

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Тому дуже важливо проводити роз'яснення серед учнів, адже насильством є не тільки бійки, а й звичайні штовхання, прізвиська, глузування, все, що порушує права іншого, принижує його гідність. Неможливо пройти осторонь цієї проблеми. Поспілкувавшись із учнями на тему "Мій улюблений світ без насильства", маю надію на те, що отримана інформація стане учням в нагоді.

День захисника України

14 жовтня в Україні відзначається День захисника України, який нероздільно пов’язаний із розвитком українського війська та його військових традицій. У цей день українці поціновують воїнів, які в різні часи обороняли і захищають нашу незалежність і територіальну цілісність, усіх захисників України незалежно від службового становища та статі. У День захисника України ми вшановуємо сучасних захисників України та героїв різних епох нашої історії. Тому на передодні свята, необхідно згадати загиблих вояків і подякувати всім громадянам, які присвятили життя захисту Української держави.

 Асистенти вчителів Заставнівського ЗЗСО організували і провели виховну годину присвячену Дню захисника України під час якої учням розповіли про історію свята. Учні виготовили вітальну листівку на якій написали свої побажання для воїнів ООС.

 Хочемо щиро привітати Вас шановні захисники та захисниці зі святом сили, мужності, доблесті і честі. Від усієї душі бажаємо Вам сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині. Нехай і в мирний час у Вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог!

Учень з ООП 6-Б класу Карасьов Валентин. Підготував подарунок у вигляді малюнка для воїнів АТО .
14 жовтня - День Захисника України.

Корекційно-розвиткові заняття "Розвитку мовлення" з цікавим першачком, хлопчиком Сашком.