В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в закладі освіти з 16 до 20 вересня 2022 року було організовано та проведено ряд цікавих та корисних заходів, які спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві нульової толерантності до цього явища.
В початковій школі відбулися тренінгові заняття «Закони доброти», «Що треба робити, щоб світ став добрішим …»
В класних колективах 5-11 класів пройшли години спілкування на тему: «Вчимося толерантному спілкуванню у сучасному освітньому середовищі»; конкурс малюнків «Зупинимо булінг разом!».
Для учнів 5-6 -х класів психолог школи Черній Ю.О. провела години спілкування з елементами тренінгу «Добро починається з тебе», дерево порад «Як зупинити булінг», гра «Ярлики» та розігрування ситуації.
Учні активно брали участь у всіх видах діяльності, висловлювали власне бачення розв'язання проблеми, розробили власну стратегію боротьби з булінгом та обмінялися позитивними порадами. А ще вчилися бути толерантними.
Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.
![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-47-142.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-47-837.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-45-645.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-46-456.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-47-713.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-46-316.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-47-499.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-48-233.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-46-134.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-46-584.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-59-642.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-52-419.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-52-823.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-49-545.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-58-348.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-48-592.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-49-965.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-50-491.jpg) ![](https://zzsozast.at.ua/zzsozast-news/2021-2022-2/izobrazhenie_viber_2022-09-27_14-52-49-207.jpg)
|