8:40 AM
День Збройних Cил України

День Збройних Cил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних Силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.
     На честь свята в нашому закладі проведено виховні заходи, військово-патріотичну гру «Сокіл», присвячену 31-ій річниці ЗСУ для учнів 9-11 класів. Здобувачі освіти виготовили вітальні листівки із словами щирої вдячності  нашим захисникам, написали листи, намалювали малюнки до Дня ЗСУ.
     Педагоги, учні та батьки відправили картоплю, крупи,  макаронні вироби, м’ясні, рибні та овочеві консерви, продукти швидкого приготування, печиво, смаколики, теплі речі для наших військовослужбовців.    
     Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають нашу рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Переглядів: 62 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar